Sprzedam
paweł
sprzedam łubin gorzki 120zł za 100kg gryka 133zł za 100kg żyto 560zł za tone
![Kupuję na wsi](https://kreacje.igrit.pl/images/certs/1547129056_KUPUJE_NA_WSI_NEW.gif)
Cena do uzgodnienia
lubelskie , Opole Lubelskie