Witam, Mam do sprzedania na gotowo goldena w 3 sortach: 65-70 - 1,40 zł. Netto za kilogram 70-75 - 1,55 zł. Netto za kilogram 75 + - 1,65 zł. Netto za kilogram. Opakowane w luszczke. Możliwe inne opakowanie. Cena zawiera sortowanie, opakowanie i jabłko. Zapraszam do oględzin.
Cena do uzgodnienia
mazowieckie , Śmiechówek