Kupię Maline, twardą nadająca się do transportu ( Laszka, gleń- lub inne tego rodzaju niestety dziekuje.) w papierowych pojemnikach 250gr. Malina musi być I klasy. Musi wytrzymac przynajmniej 3 doby...!! Na poczatek 3zl za 250 gr. JEŚLI BĘDZIE DOBRA JAKOŚĆ.... CENA TEZ BĘDZIE LEPSZA...
12zł /kilogram
małopolskie , Kraków