Do sprzedania owies 700 zł/tonę - 10 ton
Jęczmień 850 zł/tonę - 4 tony
Łubin gorzki 120 zł/tonę - tony
![Dwudniowa konferencja o owocach jagodowych](/images/articles/2020/01/458/VgRk9ZeDv2fDi7YQfixpoQEU6sKqn1oGcLsw5oRI.jpeg)
Szukaj ogłoszenia
Pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa - zanim dokonasz płatności sprawdź wiarygodność kontrahenta!